O nas

Misja

Kancelaria Prawna what.now® sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2013 r. i aktualnie posiada ponad 18-letnie doświadczenie swoich założycieli w branży prawnej i finansowej. W roku 2020 uzyskaliśmy status jednej z największych kancelarii restrukturyzacyjnych w kraju obsługującą największą liczbę klientów.

Kancelaria Prawna what.now® rozpoczęła swoją działalność w 2013 r. Jej założyciele posiadają ponad 18-letnie doświadczenie w branży prawnej i finansowej. W 2020 roku uzyskała status jednej z największych kancelarii restrukturyzacyjnych w kraju pod względem liczby klientów.

Kancelaria specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym i wspiera przedsiębiorców zmagających się problemami finansowymi począwszy od 2016 roku, co czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych w tych dziedzinach prawa.

Kancelarię tworzą wyspecjalizowane zespoły:

– prawników,
– analityków finansowych,
– ekonomistów oraz
– ekspertów z rynku agro,

prowadzące postępowania na terenie całego kraju we wszystkich sądach gospodarczych.

Misją Kancelarii jest niesienie szeroko pojętej pomocy dla podmiotów gospodarczych oraz konsumentów, którzy znaleźli się w problemach finansowych oraz szerzenie edukacji w zakresie świadomości ekonomicznej i prawnej.

Dane Spółki

Spółka posiada swoją siedzibę w Warszawie przy, Al. Jerozolimskie 81 lok.7.10, 02-001 Warszawa, została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem: KRS:0000484162, NIP:8971794018, REGON:022287579. Kapitał podstawowy spółki wpłacony w całości wynosi 100 000 zł.

Spółka posiada centrum operacyjne w Sopocie oraz posiada łącznie 8 placówek regionalnych.

Spółka aktualnie obsługuje ponad 1 000 000 000 zł zobowiązań swoich klientów sprawiając, iż cały sektor finansowy staje się ustandaryzowany i bardziej bezpieczny dla wszystkich uczestników obrotu gospodarczego.

Poznaj nas

oddziałów regionalnych i tworzymy kolejne
sądów w całej Polsce procesuje naszych klientów
+
pracowników
partnerów w całej Polsce
obsłużonych klientów
+
godzin pracy na rzecz naszych klientów
+
przejechanych kilometrów w sprawach naszych klientów
+
złotych obsługiwanego długu
Przewiń do góry