Katarzyna Król

Starszy specjalista ds. prawnych
 
Doktorantka prawa administracyjnego na Uniwersytecie Gdańskim.
 
Autorka artykułów naukowych w zakresie prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego i postępowania sądowoadministracyjnego.
 
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w cieszących się uznaniem trójmiejskich kancelariach prawnych, a także wieloletnie piastując stanowisko Kierownika ds. obsługi prawnej w spółce będącej liderem na terenie północnej Polski w zakresie budowy i komercjalizacji obiektów biurowych, które było skoncentrowane na kompleksowej obsłudze prawnej, reprezentowaniu spółek w różnorodnych postępowaniach oraz  koordynowaniu pracy departamentu prawnego.
 
Posiada również doświadczenie w opracowywaniu pism w postępowaniach administracyjnych i w przygotowywaniu innych dokumentów, wywołujących skutki prawne, jak i w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych. Wielokrotnie uczestniczyła w procesach Due diligence nieruchomości oraz przedsiębiorstw, jako koordynator procesu.
 
Przebyła liczne szkolenia z zakresu prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Specjalista ds. zarządzania procesowego Prince2® Foundation – nr certyfikatu: 512694.
 
Włada językiem angielskim, posiada certyfikat TOEIC.
Przewiń do góry