Zespół

Od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom w najtrudniejszych chwilach , rozumiemy procesy biznesowe i efektywnie wdrażamy skuteczne rozwiązania które niejednokrotnie tworzą nowe standardy dzięki którym rynek staje się bezpieczniejszy i ustandaryzowany.

1.

Zarząd

Rafał Machaliński

Prawnik, ekonomista, manager średniego i wyższego szczebla z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w branży finansowej. Ekspert ds. prawa upadłościowego , restrukturyzacyjnego ,przekształceń spółek kapitałowych oraz pozyskiwania finansowania inwestycyjnego . Od wielu lat z sukcesami buduje potencjał polskich i europejskich przedsiębiorstw oraz przeprowadza implementację wizji rozwoju strategii biznesowych do procesu operacyjnego.

Specjalista ds. zarządzania procesowego PRINCE 2 – nr certyfikatu: 02548501-01-62II Aktualnie w trakcie przygotowywania dysertacji doktorskiej poświęconej strategii restrukturyzacji spółek kapitałowych.

Założyciel i Prezes zarządu Grupy Inwestycyjnej 1R+ Sp. z o.o. właściciela marek : what.now® oraz VET PLAN®

Udziałowiec kilkunastu spółek kapitałowych działających w branżach medycznych, hotelarsko-gastronomicznych oraz prawno – finansowych.

Każde przedsiębiorstwo jest odbiciem wiedzy, doświadczenia, wizji oraz umiejętności swoich założycieli. Kluczem do skutecznej restrukturyzacji jest poznanie ludzi którzy budują na co dzień wartość przedsiębiorstwa i u standaryzowanie ich działań oraz wszelkich procesów które wpływają na funkcjonowanie całej struktury operacyjnej.

Rafał Machaliński
Prezes Zarządu

2.

Partnerzy

Sławomir Staszak

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od roku 2011. Absolwent prawa na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2009-2013 współpracował z wiodącymi Trójmiejskimi kancelariami, gdzie zdobywał cenne doświadczenie i wiedzę, świadcząc usługi także na rzecz podmiotów publicznych i zagranicznych w języku angielskim. Od 2014 wspólnik w Kancelarii Radców Prawnych z siedzibą w Gdańsku.

Sławomir specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie spółek handlowych, prawie rynków kapitałowych, optymalizacjach podatkowych i prowadzeniu audytów prawnych (due dilligence), prawie nowych technologii oraz prawie pracy.

Sławomir biegle włada językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Krzysztof Kardasz

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od 2010 roku. Ukończył studia prawnicze na wydziale prawa Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywał w wiodących trójmiejskich kancelariach prawniczych, Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku oraz Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w powiecie gdańskim. Od 2014 wspólnik w Kancelarii Radców Prawnych z siedzibą w Gdańsku.

Krzysztof biegle włada językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym. Specjalizuje się w tematyce prawa cywilnego oraz prawa procesowego cywilnego i administracyjnego, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego i prawa nieruchomości.

Żaneta Hejne

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, specjalność Administracja i Prawo. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu finansów i rachunkowości, prawa podatkowego, a także z zakresu MSR/ MSSF w sprawozdawczości finansowej spółek.

Posiada licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (nr wpisu 48425). Swoje 13 letnie doświadczenie w zakresie finansów i rachunkowości zdobywała zarówno w prowadzeniu księgowości dla małych podmiotów jak i dla międzynarodowych korporacji (Radisson BLU). Pierwsze kroki stawiała w biurze rachunkowym na stanowisku młodszej księgowej, a finalnie na roli Głównej Księgowej w Spółce Akcyjnej Grupa Nokaut notowanej na GPW.

Swoją pracę traktuje jak pasję. Cechuje ją zaangażowanie, upór, determinacja oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, czego efektem jest częsty udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych.

3.

Dział sprzedaży

Katarzyna Sawicka

Dziennikarka, manager, konsultant biznesu z 13 letnim doświadczeniem zdobywanym w czołowych korporacjach finansowych. Na przestrzeni lat zdobywała doświadczenie zarówno w zakresie doradztwa jak i afiliacji. Promowała także różnorodne kampanie finansowe, dotyczące przede wszystkim rozwiązań kredytowych dla przedsiębiorstw. Jako manager zajmowała się budową skutecznych zespołów sprzedażowych oraz ich nadzorem.

Marcin Kubik

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni na wydziale Zarządzania i Marketingu o specjalności Zarządzanie Finansami.Manager z ponad 10 letnim doświadczeniem w sektorze bankowym oraz inwestycyjnymSpecjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu planowania finansowego oraz kompleksowych rozwiązań optymalizujących prowadzenie działalności gospodarczej . Marcina cechuje duży dynamizm w działaniu i dobra organizacja pracy, jest osobą komunikatywną, nastawioną na ciągły rozwój osobisty.

  

zadzwoń lub napisz
 
 
 
 Telefon:

+48 603-670-154

 
 
 
 email:

kontakt@whatnow.pl

Zadzwoń Wyślij e-mail